Categories
Uncategorized

اپلیکیشن خدمات و تعمیرات کامپیوتر پشتیبانی، تعمیرات، خدمات، همیشه در لحظه پشتیبانی کامپیوتر 24 ساعته رایگان مغز رایانه

هدف ما رفع مشکلات IT از راه دور است زیرا سریعتر از حمل و نقل به محل شما است. با این حال، در صورت درخواست یا در صورت تمایل، مهندسان یا کارشناسان به محل مورد نظر شما ارسال خواهیم کرد.

شما می توانید بدون محدودیت زمانی و مکانی از طریق اپلیکشن مغز رایانه 7 روز هفته 24 ساعته و به صورت کاملا رایگان مراجعه کرده و از طریق کارشناسان خرابی و مشکل پیش آمده را حل کنند.

خدماتی که مغز رایانه می تواند برای شما مشتریان عزیز ارائه کند عبارتند از:

رفع مشکل وصل نشدن به اینترنت

تنظیم مودم از طریق anydesk

نصب نرم افزار های کاربردی

بروزرسانی سیستم عامل

نصب و اکتیو کردن نرم افزار های عمومی و تخصصی

رفع نقص عیب ویندوز

نصب و فعال سازی ویندوز

نصب نرم افزار هایی برای امنیت سیستم از ویروس ها

آموزش کرک نمودن نرم افزار های گرافیکی

نصب نرم افزار هایی نظیر آفیس ( PowerPoint،word ،Excel، Access)

تنظیمات شبکه(سرور، کلاینت،سویچ،روتر)

راهنمایی رفع اشکال وصل شدن به اینترنت به صورت آنلاین و از راه دور به صورت تلفنی توسط کارشناسان

1.خدمات پشتیبانی شبکه از راه دور تحت اپ

._در این روش کارشناسان ما با سیستم رایانه خود و با استفاده از نرم افزار های مخصوص (anydesk) این کار به سیستم کامپیوتری کاربر وصل می شود و کنترل آن سیستم را در دست خود می گیرد و مشکل کاربر را مستقیم از راه دور حل می کنند.

شاید دوست داشته باشید: در مورد خدمات کامپیوتر در محل مغز رایانه بیشتر بدانید.

2.خدمات پشتیانی آنلاین به صورت چت

._هنگام هر گونه خرابی یا پرسش در مورد خرابی رایانه شما میتوانید از قسمت پشتیبانی کامپیوتر آنلاین آنلاین اپلیکیشن مغز رایانه مشکل خود را به کارشناسان ما اعلام کرده تا مشکل شما به صورت آنلاین رفع شود.

از مشکلی یا سوالی در مورد رایانه یا بخش های مختلف مربوط به تجهیزات رایانه داشته اید می توانید با مراجعه به سایت مغز رایانه و پشتیبان آنلاین یا با نصب نمودن اپلیکشن مغز رایانه از کافه بازار یا مایکت با کارشناسان مغز رایانه به صورت آنلاین گفت و گو کرده و مشکل خود را به صورت آنلاین، با کیفیت بالا و بدون محدودیت زمان و مکان حل کنید.

3.خدمات پشتیبانی شبکه به صورت تلفنی

._در این روش کارشناسان ما برای حل مشکلات رایج و آسان از طریق تماس تلفنی ، مشکلات کاربر را چه رایانه یه تجهیزات رایانه (پرینتر، اسکنر،روتر، سویچ و ….) با راهنمایی های دقیق برطرف می کند .

شما می توانید از طریق تلفن های تماسی که در سایت موجود هستند که آسان ترین و در دسترس ترین گزینه می باشد تماس گرفته و مشکلات خود را بیان کرده و با راهنمایی متخصصان مشکل خود را حل کنید و دیگر نیازی به مراجعه حضوری نمی باشد.

در بعضی مواقع نیاز می باشد که با مرکز پشتیبانی مغز رایانه تماس بگیرد که بر این مثال در حین انجام کار با نر م افزاری دچار مشکلی شده اید یا اینکه …در چنین مواردی با پشتیبانی رایگان مغز رایانه تماس برقرار کنید.

4.خدمات پشتیبانی شبکه به صورت حضوری

._در این روش کارشناسان ما برای حل بعضی از مشکلات که به صورت آنلاین یا تلفنی رفع مشکل نشده را به صورت حضوری در محل حضور پیدا می کنند و کلیه مشکلات گزارش شده را به صورت حضوری برطرف می کنند .

در بعضی مواقع باید متخصصان و کارشناسان ما به صورت حضوری قطعات را مشاهده کرده و آن ها را به صورت آنلاین و تلفنی نمی توان حل نمود و در آدرسی که از طرف شما مشتریان عزیز گفته می شود حضور پیدا خواهد کرد و تمامی مشکلات گزارش شده را بررسی و رفع خواهند نمود.

شاید دوست داشته باشید: در مورد درخواست تعمیرات لپتاپ و کامپیوتر مغز رایانه بیشتر بدانید.

تکنسین های متخصص و دوستانه مغز رایانه از راه دور وارد رایانه شخصی یا مک شما می شوند تا ویروس ها، بدافزارها، پاپ آپ های عجیب و غریب را حذف کرده و شروع کند، خطاهای صفحه آبی و سایر مشکلات رایانه را تعمیر کنند. ممکن است داشته باشید و همه اینها در حالی که به رایانه خود تماشا می کنید و بدون اینکه خانه خود را ترک کنید. بنابراین قبل از اینکه کامپیوتر یا لپ تاپ خود را بسته بندی کنید و آن را به مدت 4 یا 5 روز به یک فروشگاه محلی ببرید، میتوانید با کارشناسان ما در ارتباط باشید. 99 درصد می توانیم آن را از راه دور تعمیر کنیم! به علاوه کار ما 100٪ تضمین شده است!

شاید دوست داشته باشید: در مورد هزینه خدمات مغز رایانه بیشتر بدانید.

اکنون با یک ارزیابی تشخیصی رایگان کمک بگیرید! برخی از راه‌حل‌ ها ساده هستند و ما شناخته شده‌ایم که در حین تشخیص بدون هیچ هزینه‌ای، یک تعمیر ساده را برطرف می‌کنیم! قبل از اجازه دادن به هر کسی در دستگاه شما، نظرات ما را با رقبا مقایسه کنید. همانطور که در بررسی های آنلاین ما می بینید، ما به اخلاق، دوستی و رضایت 100٪ مشتری افتخار می کنیم.

تعمیرات آنلاین کامپیوتر برای همه مدل ها : ویندوز، مک، کروم بوک، دسکتاپ و کامپیوترهای لپ تاپ. دریابید که چرا ما در اینترنت بهترین هستیم! ما شبکه های بی سیم، چاپگرها و موارد دیگر را پیکربندی می کنیم. خود یاری سرگرم کننده است، اما بسیار وقت گیر است، و آیا کار بهتری ندارید که بتوانید انجام دهید؟

ما همچنین خدمات بازیابی داده‌ها را برای داده‌های از دست رفته در هارد دیسک، ایمیل‌های Outlook، Thunderbird، Windows Live Mail و غیره ارائه می‌کنیم. ما همچنین متخصص G-Suite، تبدیل‌های Gmail و تنظیمات Google Drive هستیم. ما متوجه می‌شویم که زمان شما چقدر مهم است و وقتی Microsoft Outlook شما را از انجام کارتان باز می‌دارد، کارشناسانی داریم که وارد شوند و مشکلات صندوق ورودی Outlook شما را سریع ترمیم کنند، داده‌های از دست رفته را بازیابی کنند و شما را سریعاً به کار بازگردانند. و همه اینها از راه دور انجام می شود (در حالی که تماشا می کنید یا به ناهار می روید 🙂

Leave a Reply

Your email address will not be published.