Categories
Uncategorized

The Do’s and Don’ts Of اجاره ون

خدمات اجاره ون مسافرتی و فرودگاهی

در حال حاضر شرکت دارای چندین دستگاه ون مسافرتی و تشریفاتی که در زیر لیست آن نام برده شده است:

اجاره ون هایس

اجاره ون بنز ویتو

اجاره ون هیوندای h350

اجاره ون مکسوس

اجاره ون مسافرتی به این صورت است که یک راننده در طول مسیر در اختیار شما است و شما نیاز به ارائه هیچ نوع مدرکی برای اجاره ندارید. شما می توانید از این خدمات در مسیر فرودگاه؛مسیر بین شهری و داخل شهری بهره مند شوید. شرکت به مسافران، بصورت درب به درب یعنی از درب منزل شما (یا محل مورد نظر شما) تا فرودگاه و از فرودگاه به درب منزل (یا محل مورد نظر شما) در تهران و یا کلیه نقاط کشور انجام می پذیرد.

برای کرایه مسافرتی می توانید از ون های با سقف بلند استفاده کنید تا موقع سفر راحت تر باشید. قیمت ون مسافرتی را می توانید در جد.ل بالا مشاهده کنید. در این جدول هزینه کرایه ون برای مسیر بین شهری های پرتردد اورده شده است که می توانید با توجه به مسیری که دارید قیمت اجاره ون با راننده هر ون را مشاهده کنید.

اجاره ون دربستی

اجاره ون دربستی شامل ون های نام برده در بالا است که به صورت با راننده اجاره داده می شوند. کمترین زمان اجاره ون دربستی 5 ساعت است. در صورتی که اجاره ون برای مسافرت یا شرایطی باشد که راننده نیاز به محل استراحت و خواب برای شب داشته باشد، فراهم کردن محل خواب و غذای راننده به عهده مشتری می باشد. کرایه ون دربستی مسافر هیچ مسیولیتی در قبال خودرو ندارد و خود راننده مسئول تمامی خسارت های پیش آمده برای خودرو است.برای اطلاع از قیمت کرایه ون دربستی می توانید با توحه به نوع ونی که می خواهید در بخش ون های با راننده مشاهده کنید. هزینه با توجه به نوع ون، مسیر شما که داخل شهری هست یا خارج از شهری محاسبه می شود.

services-1

services-1

اجاره ون با راننده مجرب و حرفه ای

شما می توانید با اجاره ون با راننده از خدمات ویژه ما برای سفرهای کاری خود استفاده کنید. امکان استفاده از راننده مجرب و حرفه ای توسط موسسه اجاره خودرو سعادت رنت یکی دیگر از خدماتی است که از طرف این شرکت به مشتریان ارائه می شود. رانندگان ما شامل افرادی مسلط به زبان های انگلیسی و عربی می باشند، که به کلیه کارهای تشریفاتی در خصوص ارائه خدمات اجاره ون با راننده اشراف کامل دارند. اما اگر شما نیازمند راننده ای مسلط به زبان های دیگر هستید، شرکت می تواند با توجه به نیاز و در خواست شما راننده ای مسلط به زبان درخواستیتان را با کرایه ون در اختیارتان قرار دهد. شما می توانید از خدمات اجاره ون با راننده تهران برای مسیرهای فرودگاه امام خمینی و مهرآباد و یا سرویس رفت و برگشت برای مهمان های خود و …… استفاده کنید. مسیرهای داخل شهر تهران برای اجاره ون باراننده به صورتی ساعتی محاسبه می شود که می توانید مسیر حرکت خود را قبل از شروع با راننده درمیان بگذارید.

سرویس سرمایش و گرمایش ون ها

ون های شرکت سعادت رنت دارای تمامی شرایط برای رانندگی در مدت طولانی از نظر فنی، سیستم گرمایشی و سرمایشی میباشند. سیستم گرمایشی وسرمایشی ون های شرکت با توجه به شرایط آب و هوایی از ابتدای ورود برای شما روشن می باشد و همچنین با خواست شما کولر و یا بخاری ون ها خاموش و یا روشن می شود. در صورت نیاز به ون دربستی بین شهری حتما یک ون با تجهیزات گرمایشی و سرمایشی مناسب رنت کنید.

services-1

services-1

امکانات ون

اجاره ون در شرکت سعادت رنت با تجهیزات کامل و فول آپشن بوده و برای سفرهای بلند و طول روز زیاد بی شک بهترین گزینه می باشد. ون تویوتا یکی از پرکاربردترین ون های موجود می باشد که دارای سیستم پخش Lcd می باشد. اجاره ون جزو خدماتی است که کادر متخصص را می طلبد. از این رو ما دشرکت با در اختیار داشتن به روز ترین ون های موجود در سراسر تهران و حومه تهران برای کرایه ون دربستی با کادری حرفه ای و با سابقه از رانندگان تشریفات آماده سرویس دهی به شما عزیزان می باشد.

خدمات ویژه برای معلولین

شرکت همواره راحتی و رضایت مشتریان را در اولیت خدمات خود قرار داده است. یکی از این خدمات، سرویس های ویژه به افراد معلول می باشد. سعادت رنت برای سرویس دهی به افراد معلول جایگاه ویژه ای داخل ون را تعبیه کرده است و یک راننده مجرب و با سابقه را برای کمک و خدمت رسانی در اختیارتان قرار می دهد. برای رزو ون معمولین با شماره 6305 تماس حاصل نماید.

تمیزی ماشین ون

ون های اجاره ای شرکت قبل از تحویل به مشتریان از خدمات سرویس کارواش بهره می برد.

پخش موزیک دلخواه

یکی از سوالات پرتکرار شما عزیزان این است که موزیک دلخواه خود را می توانیم در خودروی ون گوش کنیم، جواب این سوال بله است.

شما با فلش مموری که آهنگ های موردعلاقه خودتان را تحویل راننده بدهید و موزیک های دلخواه تان را گوش کنید و از سفر لذت ببرید .

Leave a Reply

Your email address will not be published.